home

Blog

KARGO VE TESLİMAT

 
Stoklu yataklar için teslimat süresi 2 ile 5 iş günü arasında değişmektedir. Bulunduğunuz şehir/ilçenin teslimat süresini öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 
Hibboux Yatakları standart ölçülerinde (90x190 ve 160x200) tüm yataklarda stoklarımız mevcuttur. Yataş Project ve Hibboux yatakları ara ölçüleri için stok durumunu ve teslimat sürelerini öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 
 
Hafta sonu ve mesai saatleri dışında verilen siparişler; takip eden iş günü işleme alınır.
 
İstanbul içi verilen siparişler Mobil jet kargo firması tarafından kapınıza kadar getirilerek teslim edilecektir. Teslimat öncesi her müşteriye bilgi mesajı gönderilmektedir.
Tüm Türkiye'ye il merkezlerine Horoz nakliyat ile teslimatlar yapılmakta olup bulunduğunuz ilin teslimat süresini gönderi takip numarası yada müşteri temsilcinizden öğrenebilirsiniz.
 
Taşrada yer alan bazı küçük ilçeler, kırsal alan, mecra ve bazı köyler için kapıya teslimat yapılamamaktadır. Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da görev yapan  TSK ve Emniyet Teşkilatı çalışanlarının siparişleri bulunduğu bölge fark etmeksizin adrese teslim edilecektir.
 
Özel ürün ve standart dışı ölçü siparişlerinizde teslimat süreleri aşağıdaki faktörlere bağlı olarak min.7 iş günü ile max. 6 hafta arasında değişim göstermektedir.
  • Sipariş tarihi
  • Bulunduğunuz il
  • Yataş Fabrika üretim planı
  • Üretim süresi ve sevkiyat planı 
  •